Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Świdwin

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana, ul. Spółdzielcza

Świdwin,zachodniopomorskie

260 000 zł5 989 m² 43,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona w Świdwinie. Informacje podstawowe: powierzchnia: 5989m2 Kształt działki: kwadrat Działka: środkowa Wygląd działki:.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ładne, jasne i ciepłe mieszkanie (spółdzielcze prawo do lokalu) o pow. 50 m/2, 2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, oddzielne wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Jest też duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Świdwin,zachodniopomorskie

229 000 zł60,05 m² 3 813,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gustowne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,05 m w kamienicy przy ulicy Połczyńskiej idealne miejsce do życia w świetnej cenie! Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdwin,zachodniopomorskie

530 000 zł148 m² 3 581,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż w pełni wykończony lokal użytkowy (biurowy lub usługowy) znajdujący się na parterze budynku biurowo-mieszkalnego przy ul. Wojska Polskiego. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, ul. Połczyńska

Świdwin,zachodniopomorskie

7 750 000 zł1 011 m² 7 668,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonujący, w pełni operacyjny obiekt hotelowy wraz z dodatkowym domem oraz zabudową gospodarczą, zlokalizowany w Świdwinie w bezpośrednim sąsiedztwie drogi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielone Wzgórze

Świdwin,zachodniopomorskie

739 000 zł74 m² 9 970,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej i spokojnej części miasta. Nieruchomość z 2023 roku wybudowana przez ttf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowomiejska

Świdwin,zachodniopomorskie

460 000 zł130 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, prywatnym dojazdem, dwoma ogrodami i garażem, w centrum miasta, które już wkrótce stanie się centrum polsko-amerykańskiej współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Wczasowa

Świdwin,zachodniopomorskie

80 000 zł269 m² 297,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker w sąsiedztwie hotel restauracja, sauna, ścieszka rekracyjna wokół jeziora w planie, około 2 km do miasta, stadnina koni Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

2 750 000 zł8 060 m² 341,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 060 m²

Na sprzedaż obiekt składający z trzech hal o charakterze produkcyjno-magazynowym. Łączna powierzchnia użytkowa budynków to 4.758,19 m2 i znajdują się one na 8060m2 terenu. Ciąg hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świdwin,zachodniopomorskie

279 000 zł46 m² 6 089,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46 m2 w Świdwinie - Do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dogodnej lokalizacji w Świdwinie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

256 000 zł53 m² 4 804,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Masz dość płacenia z wynajem? Chcesz ulokować pieniądze? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 50,03 m2 (całkowita 53,28 m2) usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

980 000 zł2 111 m² 464,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 111 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch hal o łącznej powierzchni pod dachem razem 1040m2 oraz o powierzchni działek razem ok 2111m2. Dookoła hal wyłożony polbruk +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Świdwin,zachodniopomorskie

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowy o powierzchni 120m atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta przy głównym deptaku w pobliżu duże parkingi i inne obiekty handlowe cena brutto faktura vat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

1 950 000 zł380 m² 5 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Ofertą sprzedaży jest przepiękny budynek mieszkalny wolnostojący w stylu "dworu". Wybudowany około 1930 r. Powierzchnia użytkowa wynosi 340 m2. W budynku zachowana została stolarka niemiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

449 000 zł41 m² 10 951,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest lokal usługowo- biurowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 42 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Świdwina. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

60,98 zł/m²41 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą wynajmu jest lokal usługowo- biurowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 42 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Świdwina. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

260 000 zł74 m² 3 494,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie o powierzchni 74,4m2, usytuowane na drugim piętrze dwukondygnacyjnego bloku w ścisłym centrum Świdwina. Dużym atutem prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Marca

Świdwin,zachodniopomorskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

Obniżka ceny! W ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok.120 m2 położony na działce 437 m2 znajdujący się przy głównej ulicy w Świdwinie! Układ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ofertą jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania, usytuowanego na drugim piętrze w blokach przy ul. Szczecińskiej Mieszkanie o powierzchni 50m2 jest do małego remontu lub jak kto woli do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

490 000 zł86 m² 5 697,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokal użytkowy, w samym centrum Świdwina, lokal posiada wejście od ulicy i składa się z sali handlowo - usługowej, wydzielonej części socjalnej, oraz wc. Ogrzewanie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdwin,zachodniopomorskie

280 000 zł69 m² 4 070 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze 2piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 68,7 m2 składa się z 3 widnych pokoi, oddzielnej dużej kuchni, łazienki wraz z wc oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Świdwin,zachodniopomorskie

199 000 zł38 m² 5 232,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować ciekawa ofertę nieruchomości przy ulicy Żwirki i Wigury 1, znajdującą się na 2 z 3 kondygnacyji budynku. Jest to mieszkanie o powierzchni 38,03m2 do,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niedziałkowskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

217 000 zł37 m² 5 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Świdwina, dwa pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym, kuchnia, przedpokój, łazienka, piwnica, pięknie zagospodarowany teren wokół bloku. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pocztowa

Świdwin,zachodniopomorskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Okazja cenowa jedyne 399.000ZŁ ZA NIERUCHOMOŚĆ W ŚWIDWINIE! 5-pokojowe mieszkanie stanowiące pół domu (na pierwszym piętrze), z ładnym ogrodem, miejscem na grilla, murowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

399 000 zł166 m² 2 398,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Świdwin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł717 m² 1 660,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w Świdwinie, w samym centrum miasta.* Lokalizacja: -obiekt położony jest bezpośrednio przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Świdwin,zachodniopomorskie

250 000 zł66 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 w Świdwinie. Mieszkanie składa się z * 3 pokoi (rozkładowe) * łazienki z wc ( po wymianie rur kanalizacyjnych ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Katowicka

Świdwin,zachodniopomorskie

39 000 zł4 758 m² 8,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lub na sprzedaż obiekt składający z kilku hali o charakterze produkcyjno-magazynowym. Działki 50/35, 50/37, 50/53, 50/55 w Świdwinie przy ul. Katowickiej 1 zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Katowicka

Świdwin,zachodniopomorskie

4 999 000 zł4 758 m² 1 050,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 060 m²

Obniżka ceny! Na sprzedaż lub do wynajęcia obiekt składający z kilku hali o charakterze produkcyjno-magazynowym. Działki 50/35, 50/37, 50/53, 50/55 w Świdwinie przy ul. Katowickiej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Świdwin,zachodniopomorskie

185 000 zł43 m² 4 285,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które będziesz mógł sam zaaranżować? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie 2- pokojowe mieszkanie o pow. 43,17 m2 położone na 4 piętrze w bloku, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny zlokalizowany na 1 piętrze w bloku w centrum Świdwina. Opis nieruchomości: mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świdwin,zachodniopomorskie

250 000 zł66 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Świdwin,zachodniopomorskie

769 000 zł270 m² 2 848,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Obniżka ceny! Potrzebujesz domu z możliwością zamieszkania 2 rodzin? A może szukasz czegoś pod inwestycję? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie dom parterowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Armii Krajowej

Świdwin,zachodniopomorskie

7 200 zł920 m² 7,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:905 m²

Na wynajem ( lub sprzedaż ) obiekt komercyjny. Nieruchomość zlokalizowana w Świdwinie,w woj.zachodniopomorskim, przy ul. Armii Krajowej. Przedmiot sprzedaży stanowi budynek magazynowo-biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Świdwin,zachodniopomorskie

399 000 zł110 m² 3 643,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie na parterze w cichej okolicy, wysokie ok 3m, słoneczne, okna na północ (duża kuchnia, duży pokój, łazienka) i południe (3 pokoje). Wymiary pomieszczeń na załączonym zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Slicznie wyremontowane mieszkanie dla rodziny z widokiem na zamek oraz park. W pobliżu jest zabka, biedronka, lidl oraz Urząd Miasta. Wszystko w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

135 000 zł35 m² 3 817,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Marzysz o własnym M za rozsądną cenę? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,36 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Świdwin,zachodniopomorskie

490 000 zł86 m² 5 697,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

238 000 zł106 m² 2 245,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ofertę stanowi połowa domu położonego na terenie lasu, w miejscowości Redło pow. Połczyn Zdrój. To miejsce oferuje harmonię z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

218 000 zł64 m² 3 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:643 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Ofertę stanowi połowa domu położonego na terenie lasu, w miejscowości Redło pow. Połczyn Zdrój. To miejsce oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

39 950 zł17 m² 2 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtańsza w Świdwinie kawalerka, pow. 17,36m2 do kapitalnego remontu. Lokal z Księgą Wieczystą stanowi pełną własność z udziałem wynoszącym 493/10000 w częściach wspólnych.