Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na poddaszu Świdwin - Oferty sprzedaży i najmu

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielone Wzgórze

Świdwin,zachodniopomorskie

695 000 zł74,12 m² 9 376,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej i spokojnej części miasta. Nieruchomość z 2023 roku wybudowana przez ttf.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł121,98 m² 3 238,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Prezentuję na sprzedaż duże mieszkanie o łącznej powierzchni 121,98 m2. Prezentowana nieruchomość to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale także świetna opcja inwestycyjna. Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Świdwin,zachodniopomorskie

365 000 zł66,77 m² 5 466,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w spokojnej części Świdwina. Nieruchomość około dwóch lat temu przeszła gruntowny remont, w tym instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

229 000 zł46,62 m² 4 912,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu ciekawą nieruchomość w Świdwinie. Jest to mieszkanie dwupokojowe na drugim, ostatnim piętrze. Położone na obrzeżach miasta, przy ulicy Szczecińskiej, niedaleko od Dino. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielone Wzgórze

Świdwin,zachodniopomorskie

739 000 zł74 m² 9 970,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

580 000 zł143 m² 4 044,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2006

Dwa niezależne mieszkania znajdujące się w budynku mieszkalno - usługowym w Centrum Świdwina! Budynek znajduje się w ścisłym Centrum, tuż przy Galerii Hosso. Do mieszkań prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łokietka

Świdwin,zachodniopomorskie

71 250 zł38 m² 1 874,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomość składająca się z prawa własności lokalu mieszkalnego, który położony jest w Świdwinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołobrzeska

Świdwin,zachodniopomorskie

225 000 zł64 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Trzypokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką położone w spokojnym obszarze miasta na pierwszym piętrze budynku dwuklatkowego odsuniętego od ulicy w otoczenie terenu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

170 000 zł65 m² 2 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależą również dwie piwnice oraz garaż. Blok, w którym znajduje się w/w mieszkanie stoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

185 000 zł65 m² 2 828,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestrzenne mieszkanie 3-pokojowe, po remoncie, umeblowane, do dyspozycji 3 piwnice. Możliwość zakupu garażu- cena do uzgodnienia. Kontakt:   Zachęcam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Świdwin,zachodniopomorskie

160 000 zł68 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie! Ogrzewanie gazowe, mieszkanie ciepłe, okna plastikowe. Mieszkanie posiada podwórko, komórkę i piwnicę. Możliwość sprzedaży mieszkania umeblowanego- kwestia dogadania. Polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Świdwin,zachodniopomorskie

120 000 zł46 m² 2 597,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie na parterze tanie w utrzymaniu! Bezczynszowe, słoneczne po generalnym remoncie. Ocieplone z nową instalacją elektryczną, ogrzewanie gazowe - nowy piec wielofunkcyjny. Nowe podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokietka

Świdwin,zachodniopomorskie

105 000 zł59 m² 1 793,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58,53m. Ogrzewanie: co etażowe.piec na drzewo i miał pod mieszkaniem.Liczba pokoi:3,kuchnia,łazienka,Wysokość czynszu ok.317zł.(w tym 164zł. na fundusz remontowy).Duże 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

150 000 zł64 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie w Świdwinie. Dwa duże pokoje i duża kuchnia. Piwnica 16m2. Mieszkanie jest bez czynszowe, ma możliwość zainstalowania kominka. Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokietka

Świdwin,zachodniopomorskie

116 000 zł58 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w starym budownictwie. Dwie piwnice pod mieszkaniem. Murowany garaż na podwórku i przydomowy ogród z drzewami owocowymi, oraz ogródek kwiatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Świdwin,zachodniopomorskie

105 000 zł50 m² 2 105,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilne!nowa cena! do negocjacji! Ogrzewanie na piec miałowy.W kuchni ,łazience i przedpokoju ogrzewanie podłogowe.W cenie mieszkania kuchnia +zabudowana kuchenka.Okna plastikowe. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe na czwartym piętrze z możliwością adaptacji poddasza co uczyni je dwupoziomowym.Projekt adaptacji jest wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Świdwin,zachodniopomorskie

240 000 zł110 m² 2 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przy budynku ogród, garaż z kanałem ok 10 metrów od budynku przy ogrodzie. Budynek ocieplony w 2010 roku, wymienione okna i parapety. Cicha, spokojna okolica. Mieszkanie sprzedam lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cmentarna

Świdwin,zachodniopomorskie

400 zł53 m² 7,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Spokojna okolica .Spokojni sasiedzi,Komorka. piwnica .podworko i parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

120 000 zł47 m² 2 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Blok ocieplony w lipcu 2010. Pomalowany w bardzo przyjaznych kolorach, poddasze ocieplone, położona nowa pokrywa dachowa z blacho-dachówki lindab .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

127 000 zł47 m² 2 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Blok ocieplony w 2010 lipiec. Pomalowany w bardzo przyjaznych kolorach, poddasze ocieplone, położona nowa pokrywa dachowa z blacho-dachówki lindab .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

267 300 zł110 m² 2 430 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do mieszkania przynależy ogródek, na części którego postawiony został garaż. Mieszkanie jest jasne, przytulne, podłoga jest drewniana, okna są po wymianie, mieszkanie posiada dwa systemy ogrzewania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Świdwin,zachodniopomorskie

215 000 zł93 m² 2 311,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezcznszowe Sprzedam w świdwinie na parterze 2 mieszkania bezczynszowe w całości /jedna księga wieczysta/ -63,5m-3 pokoje,kuchnia,łazienka,przedpokój. -30m 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Świdwin,zachodniopomorskie

165 000 zł65 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w starym budownictwie (parter) po remoncie. Powierzchnia 65 m2, dwa pokoje, kuchnia, duża łazienka. Centralne ogrzewanie gazowe, piec co w piwnicy i kominek. Wiata na auto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Świdwin,zachodniopomorskie

90 000 zł42 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania małe mieszkanie własnościowe. Łącznie z mieszkaniem strych, piwnica, komórka oraz wspólne podwórze. Mieszkanie znajduje się w sam centrum miasta nie daleko rynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Świdwin,zachodniopomorskie

120 000 zł68 m² 1 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Świdwinie na osiedlu wojskowym. Jest to 3-pokojowe mieszkanie 68mkw na parterze. Mieszkanie rozkładowe czyli jest dostęp do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tałdykina

Świdwin,zachodniopomorskie

78 000 zł31 m² 2 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe, słoneczne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

115 000 zł47 m² 2 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cena do negocjacji! Wszystkie okna plastikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Świdwin,zachodniopomorskie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wszystkie okna plastikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Świdwin,zachodniopomorskie

140 000 zł65 m² 2 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada ogrzewanie centralne, okna pcv, niski czynsz, +komórka,+piwnica, znajduje się na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

88 000 zł52 m² 1,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niemierzyno woj. Zachodniopomorskie Miejscowość Niemierzyno leży 4 km od Świdwina , który jest miastem powiatowym oddalonym 50 km od Kołobrzegu , 120 km od Szczecina , 70 km od Koszalina. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Świdwin,zachodniopomorskie

250 000 zł94 m² 2 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania bezczynszowe-94m 63m-3pokoje,kuchnia,łazienka: 31m-1pokój,kuchnia łazienka/oddzielne wejścia i liczniki elekt/.Ogrzewanie gazowe własne,siła,taryfa nocna.Garaż pod mieszk. ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach